خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی اتریش

  متقاضیان علاقه مند به تحصیل برای رشته های و دندانپزشکی در اتریش" href="http://andishepuyan.ir/Medicine/Austria" rel="nofollow" target="_blank">پزشکی اتریش, دندانپزشکی می‌توانند با تکیه بر تجربیات نمایندگان اندیشه پویان در کشور اتریش برای تحصیل در رشته‌های مذکور پذیرش دریافت نمایند.

   

  و دندانپزشکی در آلمان" src="http://s3.img7.ir/sF4AU.jpg" alt="پزشکی و دندانپزشکی در آلمان" width="477" height="477">

   

  متقاضیان علاقمند به تحصیل در رشته‌های و دندانپزشکی در اتریش" href="http://andishepuyan.ir/Medicine/Austria" rel="nofollow" target="_blank">پزشکی و دندانپزشکی در اتریش می‌بایست دانشجوی یکی از رشته‌های گروه تجربی یا پیراپزشکی در ایران بوده و حداقل دو ترم تحصیلی را در ایران گذرانده باشند. پس از اخذ پذیرش توسط نمایندگان ما، دانشجو می‌بایست دو ترم کالج در اتریش بگذراند. این کالج‌ها تحت نظر دانشگاه می‌باشند و توسط خود دانشگاه ارائه می‌شوند. در این کالج‌ها برخی سرفصل‌های دروس دبیرستان مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و زبان آلمانی تدریس می‌شود.

  دوره کالج دارای دو آزمون می‌باشد، یکی آزمون ورودی پیش از ورود به کالج و دیگری آزمون پایانی پس از گذراندن دوره کالج. دانشجو پس از گذراندن در اتریش" href="http://andishepuyan.ir/learning-language" rel="nofollow" target="_blank">دوره زبان آلمانی و قبولی در امتحان پایان دوره کالج به عنوان دانشجوی رسمی دانشگاه محسوب می‌شود و در صورت عدم قبولی در امتحان پایان دوره کالج می‌بایست مجددا در این آزمون شرکت نماید.

  نکته: رشته های پزشکی عمومی, دندانپزشکی و داروسازی دارای آزمون ورودی می‌باشند.

  نکته: وکلا و نمایندگان مجرب اندیشه پویان می‌توانند برای متقاضیانی که ۲ سال تحصیلی (۴ ترم) صرفنظر ار نوع رشته تحصیلی در یکی از رشته‌های گروه تجربی یا پیراپزشکی در ایران گذرانده باشند، پذیرش تحصیلی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی بدون گذراندن دوره کالج بگیرند و متقاضی پس از موفق شدن در امتحان ورودی دانشگاه می‌تواند رسما دوره تحصیل را آغاز نماید.

  اگر قصد تحصیل در رشته‌های و دندانپزشکی در اتریش" href="http://andishepuyan.ir/Dental" target="_blank">پزشکی و دندانپزشکی کشور اتریش را دارید؟ برای بررسی شرایط خود می توانید فرم های ارزیابی رایگان سایت ما را تکمیل نمایید:
  فرم ارزیابی شرایط تحصیلی


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کالج ,دوره ,تحصیلی ,آزمون ,تحصیل ,رشته‌های ,دوره کالج ,گذراندن دوره ,آزمون ورودی ,امتحان پایان ,پایان دوره ,
  تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی اتریش

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر