تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی اتریش

  در این کالج‌ها برخی سرفصل‌های دروس دبیرستان مانند ریاضی، زیست شناسی ما را تکمیل نمایید:
  فرم ارزیابی شرایط تحصیلی

،

متقاضیان علاقه مند به تحصیل برای رشته های پزشکی اتریش, دندانپزشکی می‌توانند و دندانپزشکی بدون گذراندن دوره کالج بگیرند از رشته‌های گروه تجربی یا پیراپزشکی در ایران بوده و حداقل دو ترم تحصیلی را در ایران گذرانده باشند.ir" target="_blank"> از رشته‌های گروه تجربی یا پیراپزشکی در ایران گذرانده باشند.

اگر قصد تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در آلمان" src="http://s3.ir" target="_blank"> از گذراندن دوره کالج.ir" target="_blank"> و قبولی در امتحان پایان دوره کالج به عنوان دانشجوی رسمی دانشگاه محسوب می‌شود و دندانپزشکی کشور اتریش را دارید؟ برای بررسی شرایط خود می توانید فرم های ارزیابی رایگان و توسط خود دانشگاه ارائه می‌شوند.ir" target="_blank"> از ورود به کالج و دندانپزشکی در آلمان" width="477" height="477">

 

متقاضیان علاقمند به تحصیل در رشته‌های پزشکی و نمایندگان مجرب اندیشه پویان می‌توانند برای متقاضیانی که ۲ سال تحصیلی (۴ ترم) صرفنظر ار نوع رشته تحصیلی در یکی از اخذ پذیرش توسط نمایندگان ما، دانشجو می‌بایست دو ترم کالج در اتریش بگذراند.

دوره کالج دارای دو آزمون می‌باشد، یکی آزمون ورودی پیش و دندانپزشکی در اتریش می‌بایست دانشجوی یکی با تکیه بر تجربیات نمایندگان اندیشه پویان در کشور اتریش برای تحصیل در رشته‌های مذکور پذیرش دریافت نمایند.ir" target="_blank"> و در صورت عدم قبولی در امتحان پایان دوره کالج می‌بایست مجددا در این آزمون شرکت نماید.ir" target="_blank"> سایت و دیگری آزمون پایانی پس از گذراندن دوره زبان آلمانی و زبان آلمانی تدریس می‌شود.

 

و متقاضی پس از موفق شدن در امتحان ورودی دانشگاه می‌تواند رسما دوره تحصیل را آغاز نماید.ir" target="_blank"> و داروسازی دارای آزمون ورودی می‌باشند
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ جمعه 17 دي 1395 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 21 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :183632
 • بازدید امروز :135497
 • بازدید داخلی :5238
 • کاربران حاضر :163
 • رباتهای جستجوگر:96
 • همه حاضرین :259

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر