خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مهاجرت ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزشی از طریق خوداشتغالی در کانادا

  ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزشی (نظیر مربیان و داوران) یکی از سه گروه عمده ای هستند که می توانند از طریق روش خوداشتغالی (خویش فرمایی) فدرال Self-employed به کانادا مهاجرت کنند. یکی از روش های مهاجرت به کانادا که کمتر به آن توجه می شود روش خوداشتغالی Self-employed Persons است. این روش در دو سطح فدرال و استانی وجود دارد. در این نوشته به روش فدرال و تنها یکی از سه گروهی که از این روش به کانادا مهاجرت می کنند – یعنی ورزشکاران – می پردازم. علاوه بر ورزشکاران، کشاورزان و دامداران و نیز هنرمندان می توانند به روش خوداشتغالی به به کانادا" href="http://andishepuyan.ir/worker-visa/Canada" target="_blank">کانادا مهاجرت کنند که در مقالات مجزا شرایط آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

   

  به کانادا" src="http://s4.img7.ir/OEcji.jpg" alt="مهاجرت به کانادا" height="359" width="359">


  ورزشکار خوداشتغال کیست؟
  از نظر قانون مهاجرت (بند ۱ ماده ۸۸ آئین نامه های مهاجرت و حمایت از پ.ن.ا.ه.ن.د.گ.ا.ن کانادا Immigration and R.e.f.u.g.e. e Protection Regulations) ورزشکار خوداشتغال کسی است که در پنج سال قبل از زمان امضای فرم های مهاجرتی خود حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد:
  دو سال تمام فعالیت خوداشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی (یعنی منبع درآمد وی از این راه بوده است و در ضمن کارمند نبوده است)
  دو سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی
  یک سال تمام خود اشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی به اضافه یک سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی

  جهت اطلاعات تکمیلی از سایر شرایط می توانید به خبر مربوط در به کانادا" href="http://andishepuyan.ir/Detail-of-news/ArticleId/17/-1-2-3-1-2-3" target="_blank">سایت مراجعه کنید.


  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مهاجرت ,فعالیت ,ورزشی ,کانادا ,خوداشتغالی ,تمام ,تمام فعالیت ,کانادا مهاجرت ,زمینه فعالیت ,مهاجرت کنند ,self employed ,
  مهاجرت ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزشی از طریق خوداشتغالی در کانادا

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر